Kiek turėtų kainuoti oro kondicionierių montavimas ?

Įsigijote oro kondicionierių, tačiau lieka jį sumontuoti ir tai dažniausiai būna didelis galvos skausmas, nes kiekvienoje įmonėje skirtingos kainos. Visų pirma kondicionieriaus kaina priklauso nuo sudėtingumo ir atstumo t.y kokiu atstumu bus vidinis ir išorinis blokas, ar kondicionierius montuojamas ant sienos ar ant stogo, ar montavimui reikalingos papildomos išlaidos kaip bokštelis, pastoliai, keltuvas ir tai sudaro papildomus montavimo kaštus. Taip pat kainą įtakoja kondicionieriaus gamintojas ir galingumas, kadangi kuo oro kondicionierius yra galingesnis tuo variniai vamzdžių diametras didesnis, ko pasekoja ir didėja kaina. Tarkime turime tokią situaciją:

Daugiabutis namas, pirmas aukštas - montuojame oro kondicionierių svetainėje t.y vidinė oro kondicionieriaus dalis bus montuojama ant vidinės lauko sienos, o išorinė oro kondicionieriaus dalis bus montuojama ant išorinės lauko sienos, kitaip tariant montavimas laikomas "per sieną" tai toks montavimas kainuoja nuo 170,00 Eurų be PVM. Į kainą įskaičiuota montavimo darbai, skylės gręžimas, variniai vamzdeliai, elektros laidai, valdymo kabeliai, kronšteinai lauko blokui, kondensato sistema.

Montuojant oro kondicionierių visada turi būti sumontuoti 3 metrai varinių vamdelių, dėl to kad freonas nesusimaišytų su tepalu. Jei montuojama "per sieną" variniai vamzdeliai susukami į kilpą (kad padėti varinių vamzdelelių perteklių) ir paslepiami už išorinio bloko, taip negadindami vaizdo nei Jums nei Kitiems. Perkantiems brangius oro kondicionierius Inverter ar Premium tipo siūlome labai atidžiai rinktis kompaniją kuri montuos oro kondicionierių. Todėl, kad Lietuvoje dirba labai daug "Privačių montuotojų" dėl jų "auksinių rankų ir "puikių įrankių" turi daug darbo patyrusios įmonės ir daug nuostolių žmonės kurie ieškojo kuo pigiau. Kaip sakoma skupas moka du kartus, bet šito galima išvengti. Įmonės kurios montuoja su profesionalia įranga gali suteikti aukščiausią kvalifikaciją montavime, nes priešingu atveju iškyla problemos, jog reikia pildyti freoną, nors kiekvienas namuose turime šaldytuvą, kuris veikia taip pat freono pagrindu, tačiau šaldytuvo pildyti nereikia, kyla klausimas kodėl tada reikia pildyti oro kondicionierių, o atsakymas paprastas: buvo montuojama su ne profesionalia įranga, kuri nekokybiškai valsuoja varinius vamzdelius (tai viena dažniausių problemų), tačiau taip pat gali būti nekokybiškas varinis vamzdelis arba ne aukštos kvalifikacijos oro kondicionierių montuotojas. Ir tokiu atveju Jums kas metai reikia pildyti oro kondicionieriui freoną už kurį sumokate mažiausiai 30 eurų.

Mūsų įmonė montavimui suteikia 5 metų garantiją, kad freonas nesibaigs ir pildyti tikrai nereikės. Mūsų įmonėje UAB "Technica Service" dirba aukštos kvalifikacijos montuotojai, kurie dažnai kelia kvalifikacijos laipsnius seminaruose ir specialiuose kursuose ir yra supažindinami su naujausiomis technologijomis ir problemomis bei jų sprendimo būdais. Todėl galime pasiūlyti aukščiausią montavimo lygį ir greičiausią sprendimo būdą ne pačiose lengviausiose sąlygose.

 

Greitu metu papildysime šią rubriką pateikdami dar daugiau naudingos informacijos su vizualizacine medžiaga.

 

Pagarbiai,

UAB "Technica service" kolektyvas.